Featured Posts

To top
15 Kwi

Czółenka 5 sposobów

Czółenka. Jest to taki rodzaj butów, który właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Nawet jeśli co jakiś czas wydaje nam się, że mimo wszystko są mniej modne to i tak zaraz moda na nie powróci. Z tego właśnie powodu każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie co najmniej kilka par tego typu obuwia.

W jaki sposób można je nosić na 5 różnych sposobów?

1 Sposób- w codziennym użytkowaniu
Tak naprawdę jest bardzo wiele różnego rodzaju zawodów, w których strój odgrywa kluczową role. Jest to szczególnie istotne, w sytuacjach w których mamy bezpośredni kontakt z klientem. Właśnie wtedy posiadamy obuwia takiego jak czółenka, czy też garsonki wydaje się być koniecznością. Wiadomo, że jest wiele zawodów w których formalny strój jest na porządku dziennym.
2 Sposób- na specjalne okazje
Czółenka to taki rodzaj obuwia, który doskonale sprawdzi się również na specjalne okazje. Wiadomo, że nawet jeśli na co dzień nie specjalnie chcemy je zakładać, to jednak na wyjścia do teatru czy na rankę będą mogły sprawdzić się doskonale.
3 Sposób- do garsonki
Garsonka wydaje się być naprawdę bardzo oficjalnym strojem, co oznacza, że będzie wymagała również specjalnych dodatków. I tak w roli obuwia doskonale sprawdzą się właśnie czółenka. Stąd też każda kobieta powinna mieć w swojej szafie klasyczny model, który na taką sytuacją wyda się wręcz idealny.
4 Sposób- do sukienek
Czółenka doskonale nadają się do przeróżnego rodzaju sukienek. Ma to tym większe znaczenie, gdy mimo wszystko jest zbyt zimno na sandałki i zbyt ciepło na kozaki zimowe. Wtedy ten rodzaj obuwia doskonale się sprawdzi.
5 Sposób- do ślubu
Kobiety bardzo przeżywają ten moment, jednak dobierając strój mało kiedy pamiętają o tym, by zadbać nie tylko o jego wygląd, ale również i o komfort. Z tego właśnie powodu bardzo duże znaczenie ma tutaj założenie obuwia, w którym wytrzyma się całą noc.

Katarzyna