Featured Posts

To top
25 Mar

Adidasy 5 sposobów

Adidasy. Doskonałe obuwie sportowe, które sprawdzi się nie tylko w stylizacjach sportowych ale również zakładane jest nawet do sukienek. Bardzo wiele zależy od tego, na jakie ubrania się decydujemy, jak i również z jakiej okazji wychodzimy z domu.

W jaki sposób można je nosić na 5 różnych sposobów?

1 Sposób-klasyka w pełnym wydaniu
Przede wszystkim klasyczne adidasy doskonale sprawdzają się do strojów sportowych. Mogą być wykorzystywane nie tylko do biegania czy na wspólne wyjście, ale też jako strój na rower czy spacer.
2 Sposób- bardziej zabudowane
bardziej zabudowane modele doskonale sprawdzą się na chłodniejsze dni. Przede wszystkim jednak w codziennych stylizacjach mogą być łączone z legginsami, czy nawet sukienkami.
3 Sposób- do sukienek
Pomimo tego, że pozornie adidasy nie pasują do sukienek, to są modele które idealnie z nimi współgrają. Dlatego przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób podchodzi się do doboru obuwia do sukienki, a być może mamy w szafie adidasy, które wspaniale się sprawdzą w tej roli.
4 Sposób- na lato
Letnie modele adidasów są wykonane z lżejszych materiałów, dzięki czemu noga się w nich nie poci. Jest to więc wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają obuwie sportowe do tego stopnia, że nie chcą się z nim rozstawać.
5 Sposób- na zimę
Zimowe obuwie sportowe doskonale sprawdza się nie tylko do biegania. Dla wielu osób sportowy styl ubierania sprawdza się również w stylizacjach codziennych. Obuwie na zimę jest wykonane z grubszego materiału i posiada dodatkowe ocieplenie.

Katarzyna