Featured Posts

To top
18 Mar

Zamszowe buty na 5 sposobów

Zamszowe buty. Pomimo tego, że obecnie bardzo często można spotkać zamszowe kozaki zimowe, to jednak należy mieć świadomość tego, że zamsz źle reaguje na moczenie i wilgoć. Stąd warto jest tego pilnować, gdy kolejnym razem wybierzemy się na zakupy obuwnicze.

W jaki sposób można je nosić na 5 różnych sposobów?

1 Sposób- kozaki zimowe
Kozaki zimowe z zamszu prezentują się nieprawdopodobnie modnie i pięknie. Jednocześnie należy pilnować tego, by nie przesiąkły. Niestety ale wystarczy jedna taka sytuacja, by w późniejszym czasie za każdym razem przesiąkały. Z jednej strony można je zabezpieczyć specjalnymi preparatami, z drugiej mimo wszystko znacznie lepiej nadają się na suche dni.
2 Sposób- botki
Botki doskonale sprawdzają się zarówno jesienią jak i wiosną. Tego typu obuwie powoduje, że z jednej strony jest nam ciepło, z drugiej nie musimy męczyć się w kozakach. Botki zamszowe prezentują się wytwornie, są maksymalnie wygodne gdyż zamsz dopasowuje się do stopy. Jednak warto jest pilnować wysokości takiego obuwie, ponieważ w przeciwnym razie można optycznie skrócić swoją sylwetkę.
3 Sposób- czółenka
Zamszowe czółenka sprawdzają się na tak zwane specjalne okazje. Tym bardziej, jeśli wybieramy przepiękną suknię, a pora roku nie pozwala na założenie letniego obuwia. W takiej sytuacji zamszowe czółenka wydadzą się wręcz idealne.
4 Sposób- sandały
Gdy zaczynają się cieplejsze dni, coraz chętniej zakładamy lżejsze obuwie. Zamszowe sandały doskonale sprawdzają się również latem, ponieważ nie powodują obtarć, których obawia się właściwie każda kobieta.
5 Sposób- balerinki
Balerinki to doskonały sposób na wygodę, tym bardziej że te zamszowe są nie tylko komfortowe w noszeniu, ale również wspaniale prezentują się na nodze.

Katarzyna