Featured Posts

To top
11 Mar

Majtki na 5 sposobów

Majtki. Bielizna osobista to pewnego rodzaju konieczność jeśli chodzi o naszą garderobę. Prawdą jest, że nawet jeśli jest upał to mimo wszystko należy postawić na założenie bielizny z powodów higienicznych.

W jaki sposób można je nosić na 5 różnych sposobów?

1 Sposób- pełne majtki
Pomimo tego, że wiele kobiet nie lubi ich pokazywać, to mimo upływającego czasu można je zaliczyć do najpopularniejszych i najchętniej zakładanych. Można je spotkać zarówno w wersji gładkiej jak i wzorzystej. To samo jeśli chodzi o stopień zabudowania.
2 Sposób- na specjalne okazje
Majtki na specjalne okazje to przede wszystkim delikatne, koronkowe modele. Oczywiście wiele kobiet nawet do codziennego użytku je stosuje, jednak istnieje grupa pań, które uznają że nie należą one do zbyt wygodnych.
3 Sposób- stringi
Doskonale sprawdzają się do szczególnie obcisłych ubrań. Dlatego dla wielu pań są one przeznaczone tylko i wyłącznie do szczególnych sytuacji. Jednak młode kobiety noszą je znacznie częściej, gdyż zazwyczaj jest to kwestia przyzwyczajenia.
4 Sposób- bokserki
Tak zwane bokserki to znacznie bardziej zabudowane majtki przypominające spodenki. Bardzo wiele kobiet docenia je, ponieważ nie oznaczają się one pod ubraniami, a co więcej są maksymalnie wygodne.
5 Sposób- korygujące
Majtki korygujące doskonale są w stanie nie tylko sprawić, że pośladki wydadzą się pełniejsze, ale przede wszystkim wspaniale zamaskują boczki i wystający brzuch.

Katarzyna