Featured Posts

To top
25 Sty

Zapiętek

Zapiętek. Uwielbiamy kupować i nosić modne obuwie, zapominamy jednak o tym, że nie wszystko to co modne jest wygodne. Ponadto bardzo wiele pań boryka się z problemem puchnięcia stóp. Oznacza to, że muszą kupować troszkę zbyt luźne obuwie, by pod koniec dnia nie było uczucia ucisku i dyskomfortu. W jaki sposób poradzić sobie ze zbyt luźnym butem? Z pomocą przychodzi zapiętek

Czym się charakteryzuje?

Zapiętek charakteryzuje się tym, że jest niewielki, ale jednocześnie jest w stanie przynieść naprawdę wielka ulgę. Doskonale sprawdza się zarówno przy luźniejszych butach, ponieważ to właśnie wtedy wypełnia puste miejsce. Można go używać również w obuwiu które bardzo lubimy, ale które jednak już się troszkę rozchodziło co spowodowało, że jest luźne i spada ze stóp. Zapiętki mogą być wykonane z pianki, skóry czy innego materiału.

Zapiętek do czego zakładać?

Zapiętki można założyć właściwie do każdego obuwia, które ma zakrytą piętę. Dlaczego? Otóż mocuje się je na tyle obuwia tuż nad piętą. Stąd też niezbędnym jest, by posiadać miejsce, w którym można będzie przykleić owy zapiętek.

Marki sprzedające zapiętki

Można je zakupić w każdym sklepie obuwniczym takim jak CCC, eobuwie.pl, pantofelek24.

Katarzyna