Featured Posts

To top
27 Gru

Zamszowe buty

Zamszowe buty. Zamsz jest nie tylko efektownie wyglądającym materiałem, bardzo często jest inspiracją dla projektantów, którzy potrafią stworzyć z niego wspaniałe ubrania. Do najpopularniejszych zamszowych ubrań należą buty. Można tutaj spotkać zarówno modele zimowe, jak i jesienne czy wiosenne. Wiele zależy od ich kroju, jak i również od tego, czy posiadają ocieplenie czy też jednak nie.

Czym się charakteryzują?

Obuwie zamszowe charakteryzuje się tym, że poza podeszwą wykonane jest z zamszu. Oczywiście wymaga to pewnego rodzaju specjalnej dbałości ze strony posiadaczek obuwia, gdyż należy impregnować buty specjalistycznymi pastami. Obuwie zamszowe prezentuje się wspaniale, dlatego jest wciąż modne mimo zmieniających się trendów.

Zamszowe buty do czego zakładać?

Zamszowe obuwie doskonale sprawdza się zarówno w klasycznych stylizacjach jak i bardziej eleganckich. Wiele zależy od tego, z czym będzie połączone. Przede wszystkim jednak zamszowe szpilki idealnie pasują do przeróżnego rodzaju sukienek. Natomiast zamszowe kozaki sprawdzają się nie tylko zima, ale mogą okazać się wspaniałą opcją również jesienią i wczesną wiosną.

Gdzie można kupić?

Zamszowe obuwie jest do kupienia w CCC, House, Nike czy Puma.

Katarzyna