Featured Posts

To top
16 Kwi

Adwoa Aboah – modelka na miarę XXI wieku

Adwoa Aboah

Adwoa Aboah to modelka, o której należy mówić głośno! Brytyjka o oryginalnej urodzie zyskała sławę i podbiła serca wielu projektantów. Każdy pokaz, który odbył się w minionym roku, a którego była częścią zbierał serię pozytywnych rekomendacji. Nic dziwnego! Modelka zasługuje na miano prekursorski nowej jakości. Kim jest i jaką przebyła drogę, by znaleźć się na szczycie? Dlaczego nasz modowy alfabet rozpoczynamy właśnie od niej? O tym wszystkim przeczytacie w naszym artykule!

Adwoa Aboah

Adwoa Aboah

pinterest.com

To kobieta o silnym charakterze, która w życiu przeszła wiele. Ma odwagę mówić głośno o swojej drodze na sam szczyt. Tym samym motywuje inne dziewczyny do działania i wychodzenia ze skomplikowanych sytuacji życiowych i cienia innych ludzi. Jest prawdziwą fighterką, o czym możemy się przekonać choćby na podstawie nałogów, z których wyszła. Jeszcze jakiś czas temu borykała się z uzależnieniem od narkotyków, niechęcią do życia, chorobą psychiczną i brakiem akceptacji samej siebie. Pokonała granicę życia i śmierci wychodząc z próby samobójczej. Te wszystkie doświadczenia stały się jej motywacją do działania, do brania życia pełnymi garściami. Uświadamia, motywuje i wskazuje cel. Dziś jest piękną, pewną siebie kobietą, która podbija wybiegi na całym świecie, a to rzecz, o której warto mówić na głos! Nie bez powodu to właśnie ona rozpoczyna nasz modowy alfabet.

Oryginalna uroda prosto z Tropików

Adwoa Aboah

pinterest.com

Jej uroda jest wielką inspiracją dla projektantów i domów mody. Nie na próżno szukać jej na okładkach magazynów, wybiegach i kampaniach reklamowych. Wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza Pirelli, została ambasadorką kolekcji Marca Jacobsa. Wybiegi dla Chanel to jedna z kluczowych spraw w jej karierze. Okładki dla Vogue, Dazed czy ID. Czy możemy powiedzieć, że jest nasza? Poniekąd tak! A to wszystko za sprawą kampanii dla polskiej marki RESERVED, w której wzięła udział na początku tego roku. W doborowym towarzystwie innych modeli świeciła swoim blaskiem. Jej uroda, być może dla niektórych mocno kontrowersyjna, podkreśla wielokulturowy wymiar kolekcji.

Gurls talk

Adwoa Aboah

pinterest.com

Stworzyła projekt internetowy pod nazwą Gurls Talk, w którym skłania do rozmów na niewygodne tematy wśród kobiet. To miejsce ucieczki od problemów, komunikacji osób, które szukają wsparcia i chcą poczuć, że ktoś poza nimi jest w trudnej, życiowej sytuacji. Platforma rozmów o chorobach psychicznych, akceptacji, temacie seksualności, a także silne pole do motywacji. Jednym słowem rewolucja w świecie kobiet, które mówią otwarcie o swoich sprawach. Portal stricte przeznaczony dla dojrzewających kobiet, ale i tych, które pogubiły się w swojej dorosłości. To inicjatywa godna uwagi. Podobną akcję w temacie sexedpl stworzyła Ikona Mody Anja Rubik! To niejako działanie marketingu real time, w którym reagujemy natychmiastowo na zaistniałe skomplikowane sytuacje życiowe i losowe. Za to wielki szacunek!

Szokujący look

Adwoa Aboah

pinterest.com

Jej look nie każdemu przypadł do gustu, a mimo to stała się symbolem piękności w 2017 r. Okrzyknięta modelką roku!  Ikona Mody, która ma ogoloną głowę na łyso, ciemną karnację i piegi na twarzy może się podobać i to bardzo! Adwoa uwielbia sukienki w stylu retro, stylizacje sport casual i masę oryginalnych dodatków. Outfity wzbogacone o modne kolczyki koła, cienki bransolety i długie naszyjniki z oryginalną przywieszką. Każda jej stylizacja symbolizuje wolność, którą wyraża przez kolor i awangardowe dodatki. Przyjaźni się z największymi modelkami na świecie i jest najbardziej pożądanym nazwiskiem 2017 r. To wzór do naśladowania i wielka inspiracja.

 

 

 

Kamil Mąka